RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wylądowali na Okęciu, bo w przestworzach zaczął się poród

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niezwykle narodziny na warszawskim Okęciu. Na lotnisku wylądował samolot, z mamą i dopiero co narodzonym dzieckiem. Maszyna Pakistańskich Linii Lotniczych była w drodze z Islamabadu do Manchesteru.

Dziecko jest w stanie poważnym, kobieta czuje się dobrze. Po wstępnych badaniach na Okęciu oboje trafili do jednego z warszawskich szpitali. Kobieta to obywatelka Pakistanu. Samolot tylko przelatywał nad Polską, ale gdy zaczął się poród, zdecydowano, że wyląduje w Warszawie. Takie przypadki nie zdarzają się zbyt często, bo linie lotnicze raczej nie wpuszczają na pokład kobiet w zaawansowanej ciąży.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: