RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wykoleił się wagon pociągu na Żywiecczyźnie

Publikacja: Sobota, 14 lutego (21:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W miejscowości Pewel Wielka na Żywiecczyźnie wykoleił się jeden z wagonów pociągu osobowego - dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń. Po wypadku zablokowana została trasa kolejowa z Suchej Beskidzkiej do Żywca.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: