RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch gazu w Bytomiu Odrzańskim

Publikacja: Poniedziałek, 2 listopada (13:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwanaście osób ewakuowano po wybuchu butli z gazem w Bytomiu Odrzańskim w Lubskiem. Eksplozja raniła jedną osobę. Nieprzytomnego mężczyznę pogotowie zabrało do szpitala. Na razie nie ustalono przyczyny wybuchu.

Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej. W drodze jest powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, który ma ocenić powstałe uszkodzenia i zadecydować, czy lokatorzy będą mogli wrócić do swych mieszkań. W budynku znajduje się dziewięć lokali.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: ewakuacja gaz

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: