RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch butli z gazem w Warszawie

Publikacja: Poniedziałek, 17 sierpnia (18:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W jednym z mieszkań przy stacji metra Wilanowska w Warszawie wybuchła butla z gazem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mieszkańcy zdążyli wyjść z budynku jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Na razie nie wiadomo, kiedy ewakuowani będą mogli wrócić do swoich domów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Warszawa gaz

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: