RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybory - udany warszawski desant

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Warszawski desant powiódł się. Prof. Lena Kolarska-Bobińska – jedynka na lubelskiej liście PO wygrała z dotychczasowym europosłem nr 2 na liście prof. Zbigniewem Zaleskim.

Ten pojedynek był języczkiem u wagi w regionie i wśród działaczy PO. Lena Kolarska-Bobińska uważana za tzw. spadochroniarza wygrała z lokalnym kandydatem. Na billboardach prof. Zaleskiego było bynajmniej niedwuznaczne hasło wyborcze: Głosujemy na naszego profesora.

Tagi: wybory
Dalsza część artykułu pod materiałem video: