Polka będzie mogła pomścić porażkę swojej siotry - Urszula przegrała z Cibulkovą w ćwierćfinale. A patrząc na formę starszej z sióstr wydaje się to całkiem możliwe.
Mecz z Hampton był niemal idealny, nasza tenisitka dała się przełamać tylko na początku pierwszej partii, później już zdecydowanie przeważała.
Być może to zasługa nocnych treningów - lokalni dziennikarze widzieli jak Polka po poprzednim, niezbyt udanym meczu trenowała po zmroku.
Turniej w Stanford odbywa się na twardych kortach, a pula nagród to 795 tys. dol.
Wynik: Agnieszka Radwańska (Polska, 1) - Jamie Hampton (USA, 4) 6:3, 6:2.