RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wszystko przez remont torów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeden pociąg, trzy rozkłady jazdy i pełna dezorientacja setek pasażerów, którzy codziennie dojeżdżają do pracy z Łodzi Fabrycznej do Warszawy. Wszystko przez remont torów na trasie do Skierniewic.

Pociągi ze stacji Łódź Fabryczna odjeżdżają z opóźnieniem, i to bardzo różnym. Co gorsze, nikt nie jest w stanie zapanować nad precyzyjnym podaniem czasu odjazdu pociągu. Sprawdził to nasz reporter Marcin Lorenc:

Cóż, PKP pociesza - remont torów zakończy się w grudniu, i wtedy pociągi mknąć będą z Łodzi do Skierniewic z prędkością 120 kilometrów na godzinę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: