Pociągi ze stacji Łódź Fabryczna odjeżdżają z opóźnieniem, i to bardzo różnym. Co gorsze, nikt nie jest w stanie zapanować nad precyzyjnym podaniem czasu odjazdu pociągu. Sprawdził to nasz reporter Marcin Lorenc:
Cóż, PKP pociesza - remont torów zakończy się w grudniu, i wtedy pociągi mknąć będą z Łodzi do Skierniewic z prędkością 120 kilometrów na godzinę.