Jesienią ruszy przebudowa zaniedbanego placu na wrocławskich Hubach.Na tym podwórku będą miejsca postojowe dla samochodów, miejsca dla dzieci, będą oczywiście ławeczki, a przede wszystkim dużo zieleni - mówi Wiesława Kwaśnik ze wspólnoty, która pierwsza wydzierżawiła podwórko.
Jak jednak przypomina Agnieszka Korzeniowska z Zarządu Zasobu Komunalnego, dzierżawa wiąże się nie tylko z byciem gospodarzem na danym terenie, ale też z odpowiedzialnością:
Wrocławski samorząd ma w planach wydzierżawienie 450 takich placów.