RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Śmierć pod napięciem

Publikacja: Sobota, 15 marca (15:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

We Wroclawiu zginął mężczyzna, porażony prądem w stacji transformatorowej. Włamał się do środka, ale nie przewidział że wszystkie urządzenia są pod napięciem. Zdaniem energetyków, niedoszły rabuś został porażony prądem o napięciu 10 tysięcy woltów. Na miejscu jest policja i straż pożarna. Przez kilka godzin mieszkańcy wrocławskiej dzielnicy Psie Pole mogą być bez prądu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: