RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Policjanci-handlarze kobiet?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Udział w międzynarodowym gangu handlującym kobietami – to podejrzenia wobec dwóch policjantów z Wrocławia. Kobiety miały być przez nich wysyłane do domów publicznych w Austrii. Sąd ma zdecydować o ich ewentualnym tymczasowym aresztowaniu.

Funkcjonariusze zostali zatrzymani przez policjantów z biura spraw wewnętrznych Komendy Głównej. Na razie prokuratura i policja nie udzielają żadnych informacji na temat zatrzymanych – nie wiadomo, ani jakie funkcje pełnili, ani jak długo pracują w policji. Nie jest znana także ich rola w grupie przestępczej. Sprawa musi więc być naprawdę bulwersująca i może dotyczyć wysoko postawionych funkcjonariuszy.

Razem z policjantami zatrzymano jeszcze dwóch mężczyzn. W operacji pomagali także funkcjonariusze z Austrii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: