RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Pijana jazda pod prąd

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najpierw jechał zygzakiem, potem pod prąd – 53-letni pijany kierowca został zatrzymany we Wrocławiu. Miał prawie trzy promile alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Mężczyzna jechał zygzakiem dwupasmową trasą w kierunku Warszawy. Potem zjechał na boczną jednokierunkową drogę. Jechał jednak pod prąd, przez co wielu kierowców musiało się ratować ucieczką na chodnik.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: