RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Kurier ukradł przesyłkę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławska policja zatrzymała pracownika jednej z firm kurierskich. 23-letni mężczyzna przywłaszczył sobie 30-calowy nowoczesny telewizor LCD, który miał dostarczyć do klienta.

W trakcie postoju w lesie kurier wyjął telewizor z opakowania, a do środka włożył deski i kamienie. Taką przesyłkę dostarczył klientowi; ten po rozpakowaniu powiadomił policję. Telewizor odnalazł się w Kluczborku w mieszkaniu znajomej kuriera.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: