RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Dwie śmiertelne ofiary narkotyków

Publikacja: Sobota, 15 marca (11:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zwłoki dwóch młodych mężczyzn znaleziono na klatce schodowej jednego z wrocławskich bloków mieszkalnych. Według wstępnych ustaleń policji przyczyną zgonów było przedawkowanie narkotyków.

Rano lokatorzy bloku przy ul. Barlickiego powiadomili policję o prawdopodobnie śpiących na najwyższej kondygnacji budynku mężczyznach. Po przyjeździe patrolu okazało się, że obaj około 20-30 letni mężczyźni nie żyją. Według wstępnych ustaleń przyczyną śmierci mogło być przedawkowanie narkotyków. W pobliżu zwłok znaleziono wiele strzykawek z brunatną substancją.

Udział osób trzecich w zdarzeniu został wstępnie wykluczony. Na ciałach nie znaleziono żadnych widocznych obrażeń, które mogłyby spowodować zgon. Przyczynę śmierci wyjaśni dopiero sekcja zwłok.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: