RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Auto potrąciło 4 osoby na przystanku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Cztery osoby zostały ranne w wypadku we Wrocławiu. Samochód osobowy potrącił stojących na przystanku autobusowym ludzi. Auto zderzyło się wcześniej z innym samochodem. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Na razie nie ma wiadomo jaki jest ich stan.

Do zdarzenia doszło około godz. 16. na skrzyżowaniu ulic Bardzkiej i Armii Krajowej. Najprawdopodobniej samochód osobowy marki nissan zajechał drogę jadącemu fordem. Ten zjechał na chodnik i uderzył w osoby tam stojące. Cztery z nich z obrażeniami trafiły do szpitala - powiedział Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: