RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wpadł gang Drewniaka

Publikacja: Środa, 31 października (20:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

CBŚ zatrzymało 12 najważniejszych ludzi grupy, która produkowała i handlowała narkotykami. Wcześniej wpadali pojedynczy dilerzy, zlikwidowano tez nowoczesną plantację marihuany. Po dwóch latach pracy nad grupą policjanci równocześnie weszli do mieszkan wszystkich zatrzymanych.

Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: