RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wojskowi związkowcy pikietowali MON

Autor: Publikacja: Czwartek, 30 listopada (09:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Mamy Leopardy i F-16, dajcie pracownikom wojska na chleb" - z takimi transparentami przez kilkanaście minut stała przed Ministerstwem Obrony w Warszawie grupa ok. 100 przedstawicieli pracowników wojska. Domagają się podwyżek; pikieta była spokojna i wyjątkowo krótka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: