RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Woda podtopiła szpital w Siedlcach

Publikacja: Niedziela, 6 sierpnia (09:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Strażacy wypompowują wodę, jaka wdarła się do piwnic szpitala miejskiego w Siedlcach; zalane zostały szatnie. Nie zakłóca to jednak pracy szpitala, normalnie funkcjonuje też izba przyjęć. Podtopienie to efekt padających w regionie deszczów.

Opady, chwilami intensywne, występują także we wschodniej Polsce. Śliska nawierzchnia była przyczyną wypadku na krajowej drodze nr 19 Lublin-Biała Podlaska. Wywróciła się tam ciężarówka. Samochód blokuje przejazd w miejscowości Międzyrzec. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do południa. Policja wprowadziła objazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: