Ceny wody będą wyższe, więc warto nabrać oszczędnościowych nawyków. Najprostsza rada to rozsądne korzystanie z wody – przekonuje w rozmowie z reporterką RMF FM, Agnieszką Wyderką, Marek Wilczak z łódzkich wodociągów:
By zaoszczędzić na rachunkach za wodę, warto myć naczynia w zmywarce zamiast pod bieżącą wodą, zakręcać kran w czasie mycia zębów i włączać pralkę tylko szczelnie wypełnioną.