RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wlk. Brytania: Po libacji karetką do domu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wesoła gromadka lekarzy z Wysp Brytyjskich. Tamtejsza prasa pisze o grupie lekarzy i pielęgniarek, którzy po wizycie w pubie zamiast taksówki zamówili karetkę ze szpitala, w którym pracowali.

Świadkowie cytowani przez „Daily Telegrach” wspominają, że lekarze byli tak pijani, że nie byli w stanie utrzymać się na nogach, kiedy wsiadali do karetki. Władze szpitala w Telford zastanawiają się, jakie konsekwencje wyciągnąć wobec swoich pracowników.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: