Komisja nałożyła na Wisłę karę pieniężną w wysokości 40 tys. zł i nakazała wyłączenie sektora C na klubowym stadionie na dwa mecze Orange Ekstraklasy.
Cracovia została ukarana karą pieniężną w wysokości 10 tys. zł. Ponadto fani „Pasów” nie będą mogli oglądać dwóch meczów wyjazdowych swojej drużyny. Komisja dyscyplinarna zobowiązała Cracovię do pokrycia szkód spowodowanych przez jej kibiców w trakcie meczu.