RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wiosna przywitała mieszkańców Łodzi gołoledzią

Publikacja: Piątek, 20 marca (08:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od rana ostrzegamy mieszkańców Łodzi. Pierwszy dzień astronomicznej wiosny wita Was gołoledzią. Wyjazd z miasta w stronę Poznania jest utrudniony. Wszystko przez pogodę i drogowców, których zaskoczyła zima w marcu.

Na wiadukcie na ulicy Aleksandrowskiej doszło do karambolu. Zderzyło się tam aż 16 aut. Podobne stłuczki na ulicach Rokicińskiej, Zgierskiej i Konstytucyjnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W Łodzi pada deszcz ze śniegiem, który od razu zamarza:

Chociaż powierzchnia jest czarna i mokra, jest bardzo ślisko. Szczególnie uważać trzeba na wiaduktach i mostach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: śnieg drogi

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: