RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wiosenna runda ekscesów pseudokibiców

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Początek wiosennej rundy rozgrywek piłkarskich i początek… ekscesów pseudokibiców. Dali oni o sobie znać w woj. świętokrzyskim. Pasażerowie czterech aut osobowych obrzucili kamieniami bus kibiców z Opola Lubelskiego. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło po południu. Kamienie posypały się z czterech aut osobowych, którymi jechały osoby w wieku do 20 lat. Jeden z pasażerów busa został raniony odłamkiem szyby w oko.

Policjanci wezwani na pomoc przez napadniętych zablokowali drogę napastnikom i zatrzymali podejrzanych o chuligańskie ekscesy. Pasażerowie busa wracali z Kielc, gdzie miał odbyć się mecz piłkarski. Jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne został on odwołany.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: