Np. Akcje KGHM kosztują połowę mniej niż w 20 kwietnia zeszłego roku. Po 40 procent straciły PKO BP i PKN Orlen. Podobno giełda zaczęła odrabiać straty. Ale kto zamierza inwestować, powinien to robić ostrożnie. Nie oczekuję drastycznych spadków, ale nie przyjmujmy też zalożenia, że przed nami okres łatwych pieniędzy - mówi analityk Adam Ruciński:
Dlatego, dla bezpieczeństwa, lepiej inwestować na giełdzie część pieniędzy. Na przykład 20 złotych z każdych 100, które zamierzamy odłożyć.