RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wimbledon: Radwańska w półfinale juniorek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Urszula Radwańska awansowała do półfinału juniorskiego turnieju wielkoszlemowego rozgrywanego na trawiastych kortach w Wimbledonie. 15-letnia Polska tenisistka wygrała w czwartek 6:3, 6:2 z Brytyjką Naomi Cavaday.

Mecz trwał 56 minut, a Polka popełniła w nim 13 niewymuszonych błędów z gry (o jeden mniej od rywalki), a także odnotowała cztery asy i dwa błędy serwisowe.

Teraz w pojedynku, którego stawką będzie awans do finału, młodsza z sióstr Radwańskich spotka się z Dunką Caroline Wozniacki, rozstawioną z czwórką.

Radwańska w Londynie występuje także w grze podwójnej, w której z Rosjanką Ariną Rodionową osiągnęła już 1/4 finału, a swoje kolejne rywalki pozna w czwartek wieczorem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: