RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wiewiórka pasażerem na gapę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziwne odgłosy w kokpicie samolotu lecącego z Tokio do Dallas zmusiły załogę maszyny do awaryjnego lądowania. Piloci chcieli ustalić, co ukryło się w miejscu pełnym kabli. Okazało się, że schronienie znalazła tam wiewiórka.

Załoga linii American Airlines domyśliła się, że na pokładzie jest się jakieś zwierzątko, dlatego w obawie przed pogryzieniem kabli, zboczono z kursu i wylądowano na Hawajach.

Pasażerowie spędzili noc w hotelu, a następnego dnia odlecieli do Dallas innymi samolotami. Dla gryzonia wyprawa nie zakończyła się tak szczęśliwie – zabito go, gdyż obawiano się wścieklizny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: