RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wielki powrót bezy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Beza powróciła do Pałacu Prezydenckiego. Chodzi o najprawdziwszą bezę, którą Lech Kaczyński poczęstował na deser gości zgromadzonych w Pałacu z okazji dziesięciolecia wejścia Polski do NATO. Na obiad zaserwowano tatara z łososia, krem z dyni i kaczkę w musie jabłkowym. Szczególnie interesujący był jeden ze stolików...

Tagi: NATO

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: