Jak dowiedział się reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz, na razie zatrzymano trzy osoby. Zostaną one przesłuchane najwcześniej jutro, kiedy wytrzeźwieją. Funkcjonariusze ustalają również kto w całym zajściu był ofiarą, a kto sprawcą.
Wielka bójka i sześć osób w szpitalu. Tak skończyły się urodziny
Sześć osób trafiło do szpitala w Białymstoku po bójce, do jakiej doszło na urodzinowym przyjęciu w Wasilkowie. Policja nie zna jeszcze szczegółów, bo prawie wszyscy uczestnicy bijatyki są pijani.