RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wielka bójka i sześć osób w szpitalu. Tak skończyły się urodziny

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześć osób trafiło do szpitala w Białymstoku po bójce, do jakiej doszło na urodzinowym przyjęciu w Wasilkowie. Policja nie zna jeszcze szczegółów, bo prawie wszyscy uczestnicy bijatyki są pijani.

Jak dowiedział się reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz, na razie zatrzymano trzy osoby. Zostaną one przesłuchane najwcześniej jutro, kiedy wytrzeźwieją. Funkcjonariusze ustalają również kto w całym zajściu był ofiarą, a kto sprawcą.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: