RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Wielbłądy" zatrzymane przez CBŚ

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z CBŚ zatrzymali w Krynicy dwóch mężczyzn przemycających narkotyki do krajów Unii Europejskiej. Obaj zajmowali w gangu najniższą pozycję. Nazywano ich wielbłądami.

Ci ludzie dlatego są nazywani wielbłądami, ponieważ połykali woreczki z narkotykami i w taki sposób przewozili je przez granicę- powiedział Dariusz Nowak z małopolskiej policji. Mężczyznom postawiono zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Łącznie mogli przemycić nawet kilkanaście kilogramów kokainy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: