RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Więcej na podwyżki dla służby zdrowia

Publikacja: Czwartek, 17 sierpnia (06:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Miliard, czyli o 200 milionów złotych więcej niż zakładano, będzie przeznaczony na tegoroczne podwyżki dla pracowników służby zdrowia. Narodowy Fundusz Zdrowia przygotował aneksy do umów z placówkami.

Prezes NFZ Jerzy Miller zapewnił, że podwyżki nie ograniczą dostępności usług medycznych dla pacjentów. Wyjaśnił, że dodatkowe 200 mln złotych będzie pochodzić z większego niż zakładano wpływu składek na ubezpieczenie zdrowotne.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: