Polacy z każdym miesiącem kupują coraz więcej komórek i coraz dłużej rozmawiają. Liczba mobilnych telefonów przekroczyła już liczbę ludności Polski, dzięki czemu prawie dogoniliśmy pod tym względem starą Unię – donosi gazeta. Jesteśmy tak zapracowani, że rozmowy przez telefon zastąpiły nam spotkania towarzyskie - tłumaczą fenomen eksperci.
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce działa już 42 mln telefonów komórkowych. A sieci wciąż wymyślają nowe sposoby na przyciągnięcie klientów.