Ale eksperci są zdania, że fala bankructw jest niestety możliwa. To taki efekt domina; gdy pada jedna firma, w ślad za nią jej kooperanci. Co ciekawe, nikt tego nie szacuje, nawet w Ministerstwie Gospodarki. Ciekawe, jak rząd zamierza przeciwdziałać zjawisku, jeśli nawet nie zna jego skali.
Widmo krąży nad Polską. Widmo bankructw
Firmy – z powodu kryzysu gospodarczego - wpadają w coraz większe kłopoty, zwalniani są pracownicy, zwiększa się bezrobocie. Co czeka nas w najbliższej przyszłości? Czy grozi nam fala bankructw?