RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Węgry: Chciał ukraść mikrobus z... policjantami

Publikacja: Środa, 9 grudnia (10:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niezwykłego pecha miał pewien węgierski złodziej. Spośród wielu pojazdów na ulicach Budapesztu wybrał sobie mikrobus pełen... policjantów.

Kierowca mikrobusu wysiadł na chwilę, zostawiając kluczyki w stacyjce. Zauważył to złodziej i był przekonany, że trafiła mu się nie lada okazja. Do środka pojazdu nie mógł wprawdzie zajrzeć z powodu przyciemnionych szyb, ale bez wahania otworzył drzwi i zasiadł za kierownicą.

Zamierzał właśnie przekręcić kluczyk w stacyjce, gdy zza pleców usłyszał: Na twoim miejscu bym tego nie robił...

Przerażony złodziej próbował uciec, ale policjanci natychmiast go zatrzymali.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: