RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Węgiel – towar deficytowy w mroźne dni

Publikacja: Środa, 7 stycznia (15:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławskie składy opału przeżywają oblężenie. Na transport trzeba czekać nawet kilka dni. W kolejce stają przede wszystkim ci, którzy nie przewidzieli tak ostrej zimy. Większe zapotrzebowanie na węgiel uaktywniło też kopaczy z wałbrzyskich biedaszybów, skąd nielegalnie wydobywany jest węgiel.

Z właścicielką wrocławskiego składu opału i klientami rozmawiał reporter RMF FM Maciej Stopczyk:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: