RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawska giełda znów działa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po ponad półtoragodzinnej przerwie, spowodowanej awarią techniczną, Warszawska Giełda Papierów Wartościowych wznowiła handel akcjami.

Przed godziną 11. giełda wstrzymała publikację wszystkich indeksów. Chwilę później przewodniczący sesji GPW zawiesił obrót giełdowy aż do odwołania. Zawieszenie sesji oznaczało, że transakcje nie były zawierane; nie mogły być też przyjmowane zlecenia.

Przyczyną awarii była przerwa w komunikacji między giełdą a domami maklerskimi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: