RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Urzędnicy-łapówkarze zatrzymani

Publikacja: Wtorek, 11 marca (13:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch obecnych i jednego byłego pracownika Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zostało zatrzymanych przez policję. Urzędnicy są podejrzewani o przyjmowanie łapówek w zamian za odstąpienie od kontroli legalności zatrudnienia cudzoziemców. W ręce funkcjonariuszy wpadł również obywatel Chin, który miał wręczać pieniądze.

Jak informuje policja, zatrzymania są kontynuacją prowadzonej od kilku miesięcy sprawy. Dotychczas dziewięciu osobom postawiono zarzuty przyjmowania łapówek, a trzy z nich były tymczasowo aresztowane. Sprawa jest rozwojowa. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: