RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Urzędnicy do aresztu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sąd aresztował dwóch byłych urzędników warszawskiego magistratu. Chodzi o byłego szefa Zarządu Dróg Miejskich - Tomasza Sz. i Ryszarda S., który kierował zarządem budynków komunalnych w Śródmieściu.

Obaj panowie są podejrzewani o branie łapówek i ustawianie przetargów, w tym na remonty dróg w stolicy i sprzedaż działek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: