RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Remont Wisłostrady

Publikacja: Wtorek, 20 lutego (15:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielkie kłopoty mają kierowcy przy wjeździe do Warszawy od strony Gdańska. Dziś rozpoczął się remont tzw. Estakad Bielańskich na Wisłostradzie, który potrwa aż dwa lata. Trasa, którą każdej doby przejeżdża kilkadziesiąt tysięcy samochodów została zwężona o dwa pasy.

Aby uniknąć zatorów, wjeżdżając do Warszawy od północy, na charakterystycznym rozjeździe kierowcy powinni odbić w prawo w ulicę Marymoncką, zamiast na Wisłostradę, następnie wjechać na trasę Toruńską i wrócić na drogę nad Wisłą - radzi reporter RMF FM Paweł Świąder.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: