RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Kolejny pożar autobusu

Publikacja: Piątek, 30 października (09:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W stolicy znowu zapalił się autobus. W płomieniach stanęła komora silnika. Jak informują strażacy, ogień został opanowany, a żadnemu z pasażerów nic się nie stało. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej.

Przypomnijmy, że po serii pożarów miejskich autobusów zwolniono dyrektora do spraw przewozów MZA Włodzimierza Wojciechowskiego, wzmożono kontrole techniczne i przeglądy. Okazuje się jednak, ze nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: