RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: CBŚ przejęło 10 kg amfetaminy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci ze stołecznego wydziału Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Ząbkach nieopodal Warszawy handlarza narkotykami i przechwycili 10 kilogramów amfetaminy. Według rzecznika komendanta głównego policji insp. Mariusza Sokołowskiego, zatrzymany to pośrednik w handlu narkotykami.

Podczas wtorkowej akcji w Ząbkach funkcjonariusze użyli granatów hukowych. To jak dotąd jedyne informacje na temat akcji CBŚ, jakie ujawniła policja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: