RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warmia: Pijani nastolatkowie w szkole

Publikacja: Wtorek, 26 września (13:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijanych 10 i 11-latka zatrzymała policja w Braniewie na Warmii. Chłopcy pod wpływem alkoholu przyszli do szkoły. Zaniepokojeni ich stanem nauczyciele powiadomili policję.

Alkohol kupił chłopcom 53-letni mężczyzna. Teraz zostanie mu przedstawiony zarzut rozpijania małoletnich. Grozi za to kara 2 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: