RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wałbrzych: Pijani lekarze na dyżurze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch pijanych lekarzy pełniło dyżur w jednym z wałbrzyskich szpitali. Policjantów wezwała pacjentka zaniepokojona zachowaniem jednego z lekarzy. Obu mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

Badanie alkomatem wykazało obecność prawie 2 promili alkoholu w organizmie jednego z lekarzy. Badanie drugiego z obecnych na dyżurze medyków również wykazało obecność alkoholu.

Jeden z mężczyzn został zawieszony w prawie wykonywaniu zawodu. Obu grozi do 5 lat więzienia. A prokuratura będzie badać ilu pacjentów przyjęli nietrzeźwi lekarze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: