Badanie alkomatem wykazało obecność prawie 2 promili alkoholu w organizmie jednego z lekarzy. Badanie drugiego z obecnych na dyżurze medyków również wykazało obecność alkoholu.
Jeden z mężczyzn został zawieszony w prawie wykonywaniu zawodu. Obu grozi do 5 lat więzienia. A prokuratura będzie badać ilu pacjentów przyjęli nietrzeźwi lekarze.