RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Wołominie wiele gospodarstw wciąż bez prądu

Publikacja: Sobota, 25 lipca (09:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do wieczora energetycy będą usuwać awarię elektryczną, która pozbawiła prądu mieszkańców kilku podwarszawskich miejscowości. Po czwartkowych nawałnicach energii elektrycznej nie mieli mieszkańcy części Wołomina, Zielonki, Ząbek i Marek. Tuż po przejściu żywiołu takich osób było kilkadziesiąt tysięcy.

Prąd jest stopniowo włączany. Jak ustaliła reporterka RMF FM Kamila Biedrzycka, nie ma go jeszcze między innymi kilkadziesiąt gospodarstw domowych w Wołominie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: