Prąd jest stopniowo włączany. Jak ustaliła reporterka RMF FM Kamila Biedrzycka, nie ma go jeszcze między innymi kilkadziesiąt gospodarstw domowych w Wołominie.
W Wołominie wiele gospodarstw wciąż bez prądu
Do wieczora energetycy będą usuwać awarię elektryczną, która pozbawiła prądu mieszkańców kilku podwarszawskich miejscowości. Po czwartkowych nawałnicach energii elektrycznej nie mieli mieszkańcy części Wołomina, Zielonki, Ząbek i Marek. Tuż po przejściu żywiołu takich osób było kilkadziesiąt tysięcy.