RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Trzebieży znów można się kąpać – sinice zniknęły

Publikacja: Środa, 8 lipca (08:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie ma już zielonego kożucha, który pokrywał powierzchnię kąpieliska nad Zalewem Szczecińskim. Z wody można korzystać bez obaw. Kąpielisko, podobnie jak wiele innych nad polskim morzem, zostało zamknięte przez sanepid w zeszłym tygodniu z powodu zakwitu sinic.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Bałtyk

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: