RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Teheranie zbudowano tajne centrum dowodzenia

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Irańskie władze zbudowały tajne podziemne centrum dowodzenia w Teheranie, przygotowując się do ewentualnej konfrontacji z Zachodem wokół wzbudzającego ogromne kontrowersje irańskiego programu nuklearnego.

Podziemne pomieszczenia i biura pod jedną z dzielnic w północnej części Teheranu mają służyć między innymi jako kwatery główne irańskich władz w momencie wzrostu napięcia i możliwej akcji zbrojnej ze strony USA czy Izraela. Są połączone z naziemnymi rządowymi kompleksami siecią tuneli.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: