Od resortu każda z poszkodowanych rodzin może dostać jeszcze po 6 tysięcy złotych. Decyzja o wypłacie powinna zapaść w przyszłym tygodniu.
A w samym Elblągu strażacy wciąż próbują osuszyć ulicę Radomską. Cały czas zalanych jest tam kilka domów.
W poniedziałek powodzianie z Elbląga i okolic dostaną zasiłki w wysokości dwóch tysięcy złotych. Wojewoda warmińsko-mazurski przekaże je rodzinom, które najbardziej ucierpiały w wyniku zalania przez wody rzeki Elbląg oraz Zalewu Wiślanego.
Od resortu każda z poszkodowanych rodzin może dostać jeszcze po 6 tysięcy złotych. Decyzja o wypłacie powinna zapaść w przyszłym tygodniu.
A w samym Elblągu strażacy wciąż próbują osuszyć ulicę Radomską. Cały czas zalanych jest tam kilka domów.