RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Łódzkie powróciła zima, jest ślisko

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Łódzkiem od rana pada śnieg. Miejscami może być bardzo ślisko. Tym bardziej, że temperatura jest na plusie, więc - zdaniem drogowców - nie ma potrzeby posypywania ulic. Zrobiono to w nocy na wzniesieniach i wiaduktach.

Kierowcy radzą sobie jednak bardzo dobrze - policjanci zanotowali do tej pory tylko cztery stłuczki. Pieszych śnieg również nie zaskoczył. Do łódzkiego pogotowia zgłaszają się jedynie pojedyncze osoby ze zwichnięciami czy złamaniami. Jest ich mniej niż w niedzielę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: