RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W „Halembie” założono nowe czujniki

Publikacja: Niedziela, 26 listopada (16:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W miejscu wtorkowego wybuchu w kopalni „Halemba” działają już czujniki metanowe. Ratownicy zakończyli prace nad przywróceniem działania aparatury pomiarowej. W zniszczonych chodnikach założono 8 nowych urządzeń.

W kopalni wciąż trwa przewietrzanie wyrobiska, aby mogła się tam odbyć wizja lokalna.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: