RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Uśmiechnij się, co ci szkodzi?"

Publikacja: Piątek, 23 lutego (14:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Darmowe przytulanie na Rynku we Wrocławiu. To główna atrakcja happeningu "Uśmiechnij się, co ci szkodzi?". Organizują go w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją urząd miasta i jeden z serwisów internetowych.

Przytulanie, mimo burzliwych czasów, nie może przez nikogo zostać uznane jako gorszące. Nie są to uściski intymne. To po prostu bezinteresowny, przyjacielski uśmiech - mówi jeden z uczestników happeningu. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Michała Szpaka:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: