Lubelski UOKiK zakończył kontrolę taksówkarzy z zeszłego Sylwestra i okazało się, że w niektórych korporacjach ponad 70 procent kierowców 2 taryfę włączało już o godz. 18, a powinni o 22. Bo był to dzień powszedni.
Każdy pasażer, który zachował paragon, może się zwrócić do taksówkarza o zwrot ewentualnej nadpłaty. Tylko kto trzyma paragon przez prawie rok?