RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ukraina rozliczyła się z Gazpromem

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ukraina uregulowała rachunki z Gazpromem. Rzecznik ukraińskiego Naftohazu poinformował, że Kijów spłacił należność za dostawy gazu w maju. Stało się to po ostrzeżeniu Moskwy, że przekroczenie terminu może skutkować wybuchem kolejnego kryzysu gazowego.

Ukraina w pełni spłaciła gazowy rachunek za maj - poinformował rzecznik Naftohazu Valentin Zemlyansky.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: